Головна » 2013 » Жовтень » 7 » Всеукраїнський день бібліотек.
14:13
Всеукраїнський день бібліотек.

З 27 вересня по 30 вересня 2013 року бібліотекарі Шепетівщини разом з численною читацькою аудиторією відзначили Всеукраїнський день бібліотек.

 

Відбулися акції:

- «Стань читачем бібліотеки сьогодні»; «Книга йде до людей»;

- акція «Прощення гріхів» (боржники);

- презентація інноваційних послуг бібліотеки;

- ліб-моб «Як пройти в бібліотеку».

 

 
 

Презентація стендів:

- «Щира розмова з читачем»;

- «Бібліотека – територія спілкування і навчання (хроніка подій 2013р.).

 

 

Огляд тематичних виставок:

- «Книга – розум, знання та успіх»;

- «Подарунки наших читачів»;

- «Друкована продукція Шепетівської централізованої бібліотечної системи» (далі ЦБС);

- «Дивоцвіт талантів Шепетівщини».

Особливою популярністю користувалась виставка кулінарних «витворів» бібліотекарів. Присутні не тільки записували рецепти приготування, а й куштували на смак.

 

 

Урочисте засідання відкрили ведучі свята – Ірина Поліщук та Олена Богурська. На свято завітала іі Величність Книга, яку представляла методист Ольга Шафалюк. Вона вручила коровай почесним гостям. Ведучі передали слово директору ЦБС, Заслуженому працівнику культури України – Любові Буровій, яка коротко відмітила роль книги в житті кожного з нас, наголосила на нелегкій і дуже потрібній професії бібліотекаря і привітала присутніх з святом.

З щирими словами подяки та вітаннями звернулися до присутніх: начальник відділу культури районної державної адміністрації (далі РДА) Лідія Богурська, завідуючий загальним відділом РДА Володимир Власюк, директор центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Лариса Романець, представник Народного депутата Сергія Буряка Ніна Василівна Огнівчук, начальник відділу у справах сім’ї управління соціального захисту населення РДА Світлана Джус, представник відділу освіти РДА Оксана Маначина, голова райкому профспілки працівників культури Валентина Галімська, голова профкому бібліотечних працівників Зінаїда Романюк, керівник літературно-мистецької студії «Доля» Віра Кухарук та самобутні поети: Надія Семенюк, Катерина Дяченко, Тетяна Кушнірук та член світлиці «Віри. Надії. Любові.» художниця Надія Елеон. Від багатьох поколінь читачів сім’ї Некрасових присутніх привітала читачка Некрасова Тамара. Самобутня поетеса Тамара Кушнірук заспівала свої перші пісні на особисті слова: «Ти моя мелодія п’янка», «Присвята бібліотекарям» та пісню на слова Віри Кухарук музику Анатолія Огарєва «Осінній вальс».Від сільських бібліотекарів вітала Валентина Грабарчук з Грицева та Олена Якимчук з Судилкова.
Працівники бібліотек прийняли музичне вітання від працівників РБК.
Багато хороших слів, побажань та подарунків отримали бібліотечні працівники в цей святковий день. А найбільший подарунок – комп’ютер отримали працівники центральної районної бібліотеки ім. Коцюбинського від благодійного фонду «Зміцнення громад», а сільські бібліотекарі отримали грошові премії. А ще присутніх привітали літературні герої – баба Параска та баба Палажка, яких представляли бібліотечні працівники Віталіна Захарчук та Тамара Любченко.

Привітали присутніх і члени літературно-мистецького об’єднання «Відродження» - Олександра Сухоцька, Андрій Сідлецький, Ростислав Лебідь та Світлана Кобель. Всі присутні в залі виконали гімн бібліотеці. 
 

30 вересня бібліотечні працівники центральної районної бібліотеки в м. Остріг Рівненської обл. відвідали музей книги, замок Острозьких та Свято-Троїцький Межирічський чоловічий монастир.

Святковий день закінчився змістовним відпочинком на природі.

Категорія: Архів - 2013 | Переглядів: 167 | Додав: Адміністратор | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: